All American Lacrose
Group By: Season | School | State
Show: Season   State   School  

High School Lacrosse All-Americans

School: All Schools   State: <not available>   Season: 2005
Brian Cooke, (Algonquin Regional High School; MA-Central, MA)
Stephen Toomy, (Algonquin Regional High School; MA-Central, MA)
Matt Vetter, (Annapolis High School, MD)
Gavin Bruss, (Apex High School, NC)
Casey Mithun, (Apple Valley High School, MN)
School: Archbishop Wood
Derrin Mangin, (Archbishop Wood, PA)
Matt Smalley, (Avon Old Farms School, CT)
David Vanderhoek, (Bainbridge High School, WA)
Brett Daniels, (Benjamin N. Cardozo High School, NY)
J.P. Wioncek, (Beverly High School; Eastern, MA )
Dave Spivey, (Billerica Memorial High School, MA)
Shaun Dooley, (Bishop Guertin High School, NH)
Colin Briggs, (Bishop Hendricken High School; Narragansett, RI )
Brian Lombar, (Bishop Moore Catholic High School; Central - Orlando, FL )
Brian Lombard, Midfield (Bishop Moore Catholic High School; Central - Orlando, FL )
Kamecke von, Attack (Bishop Moore Catholic High School; Central - Orlando, FL )
Mike vonKamecke, (Bishop Moore Catholic High School; Central - Orlando, FL )
School: Blake School
Michael Cathcart, (Blake School, MN )
Matt Dooley, (Blake School, MN )
Chris Bolan, (Boys\' Latin School of Maryland, MD)
Chris Boland, Attack (Boys\' Latin School of Maryland, MD)
A.J. Alessi, (Branford High School, CT)
Justin Kelleher, (Brewster High School, NY)
Peter McNichols, (Brien McMahon High School, CT)
Doug Ruhnke, (Brien McMahon High School, CT)
Paul Hagoo, (Broad Run High School, VA)
School: Brooks School
Tyler Moore, (Brooks School, MA)
Charles Henneghan, (Brother Rice High School, MI)
Riley Kerns, (Brother Rice High School, MI)
Carl Zimmerman, (Brother Rice High School, MI)
School: Bullis 
Jordan Burke, (Bullis , MD)
Dan Yearick, (Caesar Rodney High School, DE)
Daniel Groot, (Canandaigua Academy, NY)
Bryan Holden, (Cape Elizabeth High School, ME)
Dan Rautenberg, Attack (Cape Elizabeth High School, ME)
Bob Hopkins, (Cape Henlopen High School, DE)
Thomas Fraker, (Carlisle High School, PA)
Drew Straton, (Carmel High School, IN)
School: Catonsville
Eric Gurnsey, (Catonsville, MD)
Alex Ashcroft, (Centennial High School, MD)
Alex Slauson, (Champlain Valley Union High, VT)
Brett Bauer, (Charlotte Catholic High School, NC)
School: Chatham
Billy McCutheon, (Chatham, NJ)
School: Cherokee
Matt Dunn, (Cherokee; South, NJ )
School: Cherry Creek
Spencer Cooperman, (Cherry Creek, CO)
Jordan Hendry, (Cherry Creek, CO)
Stephen Lundber, (Cherry Creek, CO)
Stephen Lundberg, Midfield (Cherry Creek, CO)
School: Chittenango
Brandon Corp, (Chittenango; Central, NY )
Tom Duerr, (Christian Brothers Academy, NJ)
Gregory Rogowski, (Christian Brothers Academy, NY)
Adam Ghitelman, (Cold Spring Harbor; Nassau County, NY )
School: Collegiate
Campbell Grant, (Collegiate; Louisville, KY )
Devon Kelley, (Collegiate School; Piedmont, VA )
Mike Thompson, (Collegiate School; Piedmont, VA )
School: ConVal
Pete Sims, (ConVal, NH)
Duncan Streeten, (Corning Painted Post East High School, NY)
School: Coronado
Kevin Chenoweth, (Coronado; San Diego, CA )
School: Covenant
Steve Shoeffel, (Covenant; Piedmont, VA )
School: Dallas
William Mannin Episcopal, (Dallas, TX)
School: Damascus
Conor Fuhs, (Damascus; Montgomery County, MD )
School: Darien
Brandon Buchmayr, (Darien; Public, CT )
Billy Haire, (Darien; Public, CT )
Kyle Hollingsworth, (Darien; Public, CT )
Chris Madalon, (Darien; Public, CT )
Brendan Sullivan, (Darien; Public, CT )
Bradford Goshorn, (De La Salle High; Concord, CA)
Josh Lesko, (Deerfield Academy; NE - Western, MA )
Ned Crotty, (Delbarton High School, NJ)
Danny Gallagher, (DeMatha Catholic; WA DC Metro, MD )
School: Denver East
Mark Hil, (Denver East, CO)
Mark Hild, Attack (Denver East, CO)
School: DeSmet Jesuit
Blake Birner, (DeSmet Jesuit; St. Louis, MO )
Danny Kerch, (DeSmet Jesuit; St. Louis, MO )
Ben Bukari, (Detroit Country Day, MI)
Alex Cavalieri, (Detroit Country Day, MI)
School: Division Avenue
Tom Davis, (Division Avenue; Nassau/Levittown, NY )
School: Dulaney
Ryan Hoff, (Dulaney; Baltimore, MD )
School: Durham Academy
Billy Wellman, (Durham Academy; NCISSA, NC )
School: Duxbury
Chris Ajemian, (Duxbury; Eastern, MA )
Kevin Gould, Attack (Duxbury; Eastern, MA )
Chris Nixon, Defense (Duxbury; Eastern, MA )
Max Quinzani, (Duxbury; Eastern, MA )
Alec Siefert, (Duxbury; Eastern, MA )
School: Eagan
John Dunbar, (Eagan, MN)
Colin Connery, (Earnest W. Seholm High School, MI)
Kyle Widerstedt, (Earnest W. Seholm High School, MI)
Gates Benson, (East Chapel Hill High School, NC)
Nick Desper, (East Chapel Hill High School, NC)
Rylan McAleenan, (East Grand Rapids, MI)
Mike Pinckney, (East Grand Rapids, MI)
School: Eden Prairie
Dan Gnazzo, (Eden Prairie, MN)
School: El Toro
Evan Carter, (El Toro; Orange County, CA )
School: Fallston
Kevin Goedeke, (Fallston; Harford County, MD )
Michael Balbuena, (Falmouth High School, MA)
School: Farragut
Doug Grapski, (Farragut, TN)
Luke Russell, (Flagler Palm Coast High School, FL)
School: Foothill
Derek Steffien, (Foothill; Orange County, CA)
Mark Swobod, (Foothill; Pleasanton, CA )
Mark Swoboda, Midfield (Foothill; Pleasanton, CA )
School: Fordham Prep
Patrick Schram, (Fordham Prep; NY Metro, NY )
Patrick Schramm, Defense (Fordham Prep; NY Metro, NY )
School: Fox Lane
Alex Weber, (Fox Lane; Hudson Valley/Bedford, NY )
Dan Leksell, (Franklin Regional; Western/Murraysville, PA )
Kerry McCormick, (Garden City High School, NY)
School: Garnet Valley
Jeff Wittman, (Garnet Valley; Eastern, PA )
School: Georgetown Prep
Danny Glading, (Georgetown Prep; Bethesda, MD )
School: Gilman School
Brian Carroll, (Gilman School; Baltimore/MIAA, MD )
School: Glenbrook South
Will Jeff, (Glenbrook South, IL)
School: Golden
Josh Secor, (Golden, CO)
Josh Secora, Midfield (Golden, CO)
Brian Morrissey, (Governor's Academy; New England/Independent - formerly Gov. Dummer's, MA )
School: Greenville
Keith Marvel, (Greenville, SC)
School: Hackley School
Robbie Schwartz, (Hackley School, NY)
Austin Walker, (Half Hollow Hills West; Suffolk, NY)
School: Hamburg
Anthony Costanzo, (Hamburg; Buffalo, NY )
School: Hatboro Horsham
Duncan Swezey, (Hatboro Horsham; Eastern, PA )
Casey O'Rourke, (Haverfood School; Eastern, PA )
Crawford Prezioso, (Heathwood Hall Episcopal; Columbia, SC )
School: Hempfield
Scott Wengrenovich, (Hempfield; Central, PA )
School: Hereford
Perry Menzies, (Hereford; Baltimore, MD )
School: Hewlett
Max Seibal, (Hewlett; Nassau, NY )
Max Seibald, Midfield (Hewlett; Nassau, NY )
School: Hicksville
Bob McAuley, (Hicksville; Nassau, NY )
School: Highland Park
Matt Fritts, (Highland Park; Dallas, TX )
Tommy Shuey, (Highland Park; Dallas, TX )
School: Highland School
Nic Bell, (Highland School; Piedmont, VA )
School: Hilton Head
Brian Lipscomb, (Hilton Head, SC)
School: Hingham
Chris Ryan, (Hingham; Eastern, MA )
Mike Tucker, (Holderness School; New England Northern, NH )
Kyle Flanagan, (Hugh Williams Senior High; Canton, NY )
Justin Pennington, (Hunterdon Central; North, NJ )
School: Huntington
Scott Kocis, (Huntington; Suffolk, NY )
Charlie Paar, (Huntington; Suffolk, NY )
Jordan Loftus, (Immaculate Heart Central, NY)
School: Ithaca
Dave Grossman, (Ithaca; Southern Tier, NY )
Brian Welch, (Ithaca; Southern Tier, NY )
Josh Jones, (James I. O'Neill; Mid-Hudson/West Point, NY )
Phillip Johnson, (Jesuit College Prep; Dallas, TX )
School: John Jay HS
Nick Hautau, (John Jay HS; Hudson Valley/Cross River, NY )
School: Jordan HS
Joe Howar, (Jordan HS; Durham, NC )
Joe Howard, Attack (Jordan HS; Durham, NC )
Dallas McLellan, (Juan Diego Catholic, UT)
Matthew Qualey, (Juan Diego Catholic, UT)
School: Kennebunk
Thomas Boothby, (Kennebunk, ME)
School: Kent Denver
Ian Ferrell, (Kent Denver; Englewood, CO )
Peter Webber, (Kimball Union Academy; New England Northern, NH )
School: Kinnelon
Jeff Canfield, (Kinnelon; North, NJ )
School: La Costa Canyon
Michael Farinelli, (La Costa Canyon; San Diego County, CA)
Casey Hingtgen, (La Costa Canyon; San Diego County, CA)
Edward DiDonato, (La Salle College HS; Eastern, PA )
Rob Forster, (La Salle College HS; Eastern, PA )
Pat Lombar, (La Salle College HS; Eastern, PA )
Pat Lombard, Attack (La Salle College HS; Eastern, PA )
School: Lafayette
Lonny Blumenthal, Attack (Lafayette, MO)
Lonnie Blumenthal, (Lafayette, MO)
Tyler Gale, (Lafayette High School, NY)
School: Lake Braddock
Mark Wade, (Lake Braddock; Northern, VA )
School: Lake Forest 
Wes McGowan, (Lake Forest , IL)
School: Lakeridge
Nate Beres, (Lakeridge; Lake Oswego, OR )
Michael Clayton, (Lakeridge; Lake Oswego, OR )
Matt Mersky, (Lancaster Country Day; Central, PA )
School: Landon School
Gibbs Fogarty, (Landon School; Bethesda, MD)
School: Lassiter
Alex Crawford, (Lassiter; Marietta, GA )
Tim Fannin, (Lassiter; Marietta, GA )
Tim Fanning, Attack (Lassiter; Marietta, GA )
Chris Cortin, (Lawrenceville School; North, NJ )
Chris Cortina, Defense (Lawrenceville School; North, NJ )
Caleb Fergeson, (Lawrenceville School; North, NJ )
Evan Sullivan, (Lawrenceville School; North, NJ )
School: Leonardtown
Neal McKinney, (Leonardtown; Southern AC, MD )
School: Lincoln
Tyler Campbell, (Lincoln; Portland, OR )
Will Dunn, (Lincoln; Portland, OR )
School: Lincoln Sudbury
Jake Beebe, (Lincoln Sudbury; Eastern, MA )
Robby Halladay, (Lincoln Sudbury; Eastern, MA )
School: Londonderry
Nick Cosco, (Londonderry, NH)
Brandon Freeman, (Londonderry, NH)
School: Loomis Chaffee
Matthew Kellman, (Loomis Chaffee; New England Western/Windsor, CT )
Boomer Repko, (Loomis Chaffee; New England Western/Windsor, CT )
School: Lovett School
Alex Heaton, (Lovett School; Atlanta, GA)
Neal Hicks, (Lovett School; Atlanta, GA)
School: LS Eastview
Michael Freeman, (LS Eastview, MN)
School: Lyons Township
Brent Nolan, (Lyons Township, IL)
School: MacArthur
Scott Rodgers, (MacArthur; Nassau, NY )
School: Madison
Tim Langen, (Madison; North, NJ )
Keith Lovett, (Madison; North, NJ )
School: Mahtomedi
Chris Maubach, (Mahtomedi, MN)
Brian Strauss, (Mahtomedi, MN)
School: Malibu
Jason Kho, (Malibu; Los Angeles County, CA )
Brendan Sindell, (Malibu; Los Angeles County, CA )
School: Malvern Prep
Jake Wilcox, (Malvern Prep; Eastern, PA )
School: Manhasset
Cullen Molinari, (Manhasset; Nassau, NY )
Gavin Petracc, (Manhasset; Nassau, NY )
Gavin Petracca, Attack (Manhasset; Nassau, NY )
Chris Peyser, (Manhasset; Nassau, NY )
School: Massapequa
Jon Schneider, (Massapequa; Nassau, NY )
School: McDonogh
Jimmy Daly, (McDonogh; MIAA, MD )
Brennan Kelly, (McDonogh; MIAA, MD )
School: Medfield
Matt Aronson, (Medfield; Eastern, MA )
Danno Lynch, (Medfield; Eastern, MA )
Dan Gibson, (Memphis University School; Memphis, TN )
Sam Sawyer, (Memphis University School; Memphis, TN )
School: Menlo-Atherton
Jack Miller, (Menlo-Atherton, CA)
School: Mercer Island
Chris Taylor, (Mercer Island, WA)
School: MICDS
Jono Hiemenz, (MICDS; St. Louis, MO )
Ryan Mannigan, (Middlebury Union; Middlebury, VT)
Matt Keller, (Middlesex School; New England Independent, MA )
Steve Giannone, (Millbrook School; New England Western, NY )
School: Milton Academy
Dennis Lynch, (Milton Academy; Eastern/New England Independent, MA )
Tim Balise, (Minnechaug Regional; Western, MA )
School: Monte Vista
Tyler Westfall, (Monte Vista; Danville, CA )
School: Mount Sinai
Chris Ritchie, (Mount Sinai; Suffolk, NY )
School: Mountain Lakes
Anthony Bucco, (Mountain Lakes; North, NJ )
Matt Hipenbecker, (Mountain Lakes; North, NJ )
Clay Hopple, (Mountain Lakes; North, NJ )
Jim Mullen, (Mt. Lebanon High School; Western/Pittsburgh, PA)
School: Mt. Mansfield
Derek Soutiere, (Mt. Mansfield, VT)
School: Mt. Vernon
Truett Valentine, (Mt. Vernon; Northern, VA )
Tyler Seymour, (Nashua High School South, NH)
School: New Trier
Matt Kelly, (New Trier; Wilmette, IL)
School: Niskayuna
Mark Bryan, (Niskayuna; Albany, NY )
Basil Daratsos, (Niskayuna; Albany, NY )
Noah Fossner, (Niskayuna; Albany, NY )
School: North Andover
Jimmy Connolly, (North Andover; Eastern, MA )
School: North Stafford
Kevin Steckel, (North Stafford; Northwest AAA, VA )
Peter Gerrity, (North Yarmouth Academy, ME)
School: Nottingham
Matt Abbott, (Nottingham; Central, NY )
School: O'Dea
Drew Snider, (O'Dea, WA)
School: Oak Park
Steven Darrow, (Oak Park; Condor/SCLA, CA )
School: Oakton
Cody Grim, (Oakton; Northern, VA )
Cody Grimm, Midfield (Oakton; Northern, VA )
School: Olympus
Ted Ferrin, (Olympus, UT)
School: OR Episcopal
Doug Logan, (OR Episcopal; Beaverton, OR )
Hatcher Van, Attack (OR Episcopal; Beaverton, OR )
Addison Van Hatcher, (OR Episcopal; Beaverton, OR )
School: Orchard Park
Mike Bartlett, (Orchard Park; Buffalo, NY )
Brian Lalley, (Orchard Park; Buffalo, NY )
School: Oviedo
Corey Noonan, (Oviedo; Central, FL)
School: Pace Academy
Patrick Deveau, (Pace Academy; Atlanta, GA )
Colin Mason, (Palo Alto Tomahawks; San Francisco, CA )
School: Parkside
Kylor Berkman, (Parkside; Eastern Shore, MD )
School: Penfield
Mike Thon, (Penfield; Monroe County, NY )
School: Peninsula
John Lin, (Peninsula; Los Angeles, CA )
Houten Van, Jon (Penn Yan Academy, NY)
Jon Van Houten, (Penn Yan Academy, NY)
School: Penncrest
Matt Spahr, (Penncrest; Eastern/Media, PA )
Beau Freker, Defense (Phillips Academy Andover; New England Eastern, MA )
Bean Freker, (Phillips Academy Andover; New England Eastern, MA )
Brett Hughes, (Phillips Exeter Academy; New England Eastern, NH)
School: Pine Bush
Joe Assante, (Pine Bush; Mid-Hudson, NY )
Jose Rodriguez, (Pine Crest School; South, FL )
Steve Boyle, (Pinkerton Academy; Derry, NH )
Easton Kezer, (Pinkerton Academy; Derry, NH )
School: Pittsford
Jake Boyce, (Pittsford; Monroe County, NY )
School: Poly Prep
Matt Pietroforte, (Poly Prep; NY Metro, NY )
School: Pomfret 
Sean Driscoll, (Pomfret , CT)
School: Portland
Matt Morneau, (Portland, ME)
Bennett Albertson, (Portsmouth Abbey School, RI)
Benjamin Closson, (Providence Country Day School, RI)
Nevitt Griffin, (Providence Day School; NCISSA/Private, NC )
Philip Trapp, (R.L. Stevenson School; Carmel/Monterey, CA)
School: Rancho Bernardo
Matt Drenan, (Rancho Bernardo; San Diego, CA )
Will Yeatman, (Rancho Bernardo; San Diego, CA )
School: Regis Jesuit
Austin Konkel, (Regis Jesuit; Denver, CO )
Joey Murray, (Regis Jesuit; Denver, CO )
School: Ridley
Casey Grugan, (Ridley; Eastern, PA )
School: River Hill
Ben Hostetler, (River Hill; Howard County, MD )
School: Riverside
Joey Pietrantoni, (Riverside; Durham, NC )
Peter Hannapel, (Rockhurst Jesuit; KS City, MO )
Ted Yates, (Rye Country Day School, NY)
School: Sachem East
Pat Perritt, (Sachem East; Suffolk, NY )
Phil Donnici, (Saint Ignatius Prep, CA)
Nick Sciubb, (Salisbury School; New England Western, CT )
Nick Sciubba, Goalie (Salisbury School; New England Western, CT )
Connor Burke, (San Dieguiot Academy; San Diego, CA )
School: Scarborough
David Hamilton, (Scarborough, ME)
School: Scioto
Dave Castignol, (Scioto; Northern/Dublin, OH )
Dave Castignola, Attack (Scioto; Northern/Dublin, OH )
School: Seneca Valley
Peet Poillon, (Seneca Valley; Western/Cranberry Twnshp, PA )
Caz Rubacky, (Seneca Valley; Montgomery, MD )
School: Seton Hall Prep
Chris O'Dougherty, (Seton Hall Prep; North, NJ )
School: Severna Park
Mike Gvozden, (Severna Park; Anne Arundel, MD )
Michael Gvozden, Goalie (Severna Park; Anne Arundel, MD )
Scott Fetterolf, (Sewickley Academy; Western, PA )
R.K. Galey, (Shady Side Academy; Pittsburgh, PA )
School: Shawnee
Steven Prifte, (Shawnee; South, NJ )
Erik Stilley, (Shawnee; South, NJ )
School: Somers
Matt Petre, (Somers; Hudson Valley, NY )
School: Springfield
Drew Adams, (Springfield; Eastern, PA )
Brian Christopher, (Springfield; Eastern, PA )
School: St. Andrew's
Josh Etzion, (St. Andrew's; South/Boca Raton, FL )
School: St. Anthony's
Mike Karwoski, (St. Anthony's; Nassau/Suffolk Catholic, NY )
Gordon Valentine, (St. Christopher\'s School, VA)
School: St. Joe's Prep
Patrick Glynn, (St. Joe's Prep; Eastern, PA )
School: St. John's
Jeff Moore, (St. John's; Central/Shrewsbury, MA )
School: St. John's Prep
Kurtis Gibbs, (St. John's Prep; Eastern, MA )
Andy Gagel, (St. John's School, TX)
Chris Root, (St. John's School, TX)
Drew Lassiter, (St. Mark's School; Dallas, TX )
Drew Collins, (St. Mary's Ryken; Lexington Park, MD )
Gavin Gill, (St. Paul's School; MIAA, MD )
Sean Berger, (St. Thomas Aquinas, KS)
School: St. Xavier
Paul Collur, (St. Xavier; Southern/Cincinnati, OH )
Danny Collur, (St. Xavier; Southern/Cincinnati, OH )
Paul Collura, Goalie (St. Xavier; Southern/Cincinnati, OH )
Danny Collura, Attack (St. Xavier; Southern/Cincinnati, OH )
Kevin Gleis, (St. Xavier; Louisville, KY)
School: Summit
John Alpizar, (Summit; North, NJ )
Chris Conlon, (Summit; North, NJ )
Mike Dugan, (Summit; North, NJ )
Jake Lecky, (Summit; North, NJ )
School: Sweet Home
Jon McMahon, (Sweet Home; Buffalo, NY )
School: Tabor Academy
Kody Mansur, (Tabor Academy; New England Eastern, MA )
School: Tatnall
Dan Greene, (Tatnall; Wilmington, DE )
Ryan Morrell, (Tatnall; Wilmington, DE )
School: Thacher School
Conner Schryver, (Thacher School; Ojai, CA )
William Manning, Midfield (The Episcopal School of Dallas, TX)
Neth Weidemann, Defense (The Episcopal School of Dallas, TX)
Neth Wiedemann, (The Episcopal School of Dallas, TX)
School: Timber Creek
Nicholas Coats, (Timber Creek; Central/Orlando, FL )
School: Tower Hill
Matthew Moyer, (Tower Hill, DE)
Nick Rossi, (Tower Hill, DE)
School: Towson
Tim Skeen, (Towson; Baltimore, MD )
School: Troy Athens
Mike Ber, (Troy Athens, MI)
Matt Berg, Defense (Troy Athens, MI)
School: Tully
Dan Hardy, (Tully; Central, NY)
School: University High
Andrew Kirchner, (University High; San Francisco, CA )
George Timbrell, (University High; San Francisco, CA )
Tim Maclean, (University of Detroit Jesuit; Detroit, MI )
Matt Vitous, (University of Detroit Jesuit; Detroit, MI )
School: Upper Arlington
Corey Bentine, (Upper Arlington, OH)
Joe Dewey, (Upper Arlington, OH)
Will Morgan, (Upper Arlington, OH)
School: Urbana 
Mike Murray, (Urbana , MD)
School: W.T. Woodson 
Aaron Solomon, (W.T. Woodson , VA)
School: Walkersville
Andrew Baldwin, (Walkersville; Frederick County, MD )
School: Walt Whitman
Kevin Slawt, (Walt Whitman; Montgomery, MD)
Kevin Slawta, Defense (Walt Whitman; Montgomery, MD)
School: Walter Johnson
Joe Brody, (Walter Johnson; Montgomery, MD )
School: Waltham
Clint Marchese, (Waltham; Eastern, MA )
Spencer Wims, (Waltham; Eastern, MA )
School: Ward Melville
Andrew Maurer, (Ward Melville)
School: Watertown
Kenny Nims, (Watertown; Central, NY )
Mike Catalino, (Webster Thomas , NY)
Scott Grillo, (Wellesley High School; Eastern, MA)
Mike Stone, (Wellesley High School; Eastern, MA)
Greg Murray, (West Chester East; Eastern, PA )
School: West Essex
Pete Pantages, (West Essex, NJ)
School: West Genesee
Mark Cizenski, (West Genesee; Central, NY )
School: West Islip
Matt Sullivan, (West Islip; Suffolk, NY )
Tom Schauder, (West Springfield; Northern, VA )
Peter Lytle, (Western Albemarle High School, VA)
Austin Claytor, (Western Guilford; HSLA, NC )
School: Westerville
Demetrious Nelson, (Westerville; North, OH )
School: Westfield
Chris Zaffuto, (Westfield; North, NJ )
School: Westminster
Adam VanLeeuwen, (Westminster; Carroll County, MD )
Peter Christman, (Westminster School; New England Western, CT )
Dennis Love, (Westminster Schools, GA)
School: Wicomico
Kevin Conklin, (Wicomico; Eastern Shore, MD )
School: William Floyd
Andrew Miller, (William Floyd; Suffolk, NY )
Kevin Quick, (William T. Dwyer; South, FL )
School: Wilton
Tom Hollingsworth, (Wilton; Public, CT )
Brad Kamedulski, (Wilton; Public, CT )
Sam Slaughter, (Wilton; Public, CT )
Pete Smith, (Wilton; Public, CT )
Joe Somerdyk, (Wilton; Public, CT )
Rob Battle, (Woodberry Forest; Piedmont, VA )
School: Woodbridge
Brad Hester, (Woodbridge; Northwest, VA )
School: Woodstock
Jeff Wannop, (Woodstock, VT)
School: Wooster
Joe Gantz, (Wooster; North, OH )
School: Worcester Prep
Garvey Heiderman, (Worcester Prep; Eastern Shore, MD )
John Tunney, (Xaverian Brothers; Eastern, MA )
School: Yarmouth
Zach Caldwell, (Yarmouth, ME)
Chris Hichborn, (Yarmouth, ME)
Thomas Dooley, (Yorktown High School, NY)
Matthias McCall, (Yorktown High School, NY)
Paul Santavicc, (Yorktown High School, NY)
Paul Santavicca, Midfield (Yorktown High School, NY)